Series
Ratings
126
The TrunkRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Ready, Set, LoveRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 3.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.0
The 100Rated ★ 3.0
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.5