Movies
Ratings
56
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0