Series
Ratings
188
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 4.0- The PeakRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 3.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
My Favorite FlowerRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 3.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0