Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5