Titles you rated
Blood Is DryRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
My SO Has Got DepressionRated ★ 3.5
American History XRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
AquamanRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Sea of Itami JunRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Kissing CousinRated ★ 0.5
Blood DiamondRated ★ 4.0