Movies
Ratings
88
Revenge of the Green DragonsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 2.5
My Little BrideRated ★ 3.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0