Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 2.5- SinglesRated ★ 0.5
The Art of SeductionRated ★ 0.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 0.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 1.0
Crush and BlushRated ★ 3.0