Series
Ratings
59- Flames of DesireRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.0
Queen of ReversalsRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
Make a Woman CryRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 1.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0