Titles you rated
Land of the LustrousRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0