Series
Ratings
14
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 2.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Mind, ExplainedRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0