Titles you rated
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0