Movies
Ratings
229
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
CloserRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0