Titles you rated
- The Perfect FishplateRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
My Worst NeighborRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0- HookRated ★ 4.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Falling for ChristmasRated ★ 2.0