Movies
Ratings
214
TitanicRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 1.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0