Movies
Ratings
20
PunchRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
TroyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0