Movies
Ratings
235
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 0.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 1.5
Van HelsingRated ★ 1.5
The Golden CompassRated ★ 2.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 1.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 0.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 0.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 1.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 0.5