Movies
Ratings
66
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0