Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
OasisRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 2.5