Movies
Ratings
483
Hidden FaceRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5