Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5- The ScamRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0