Movies
Ratings
259
Love, RosieRated ★ 5.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.5