Titles you rated
HuntRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Murder in the FirstRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.5
AntzRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5