Series
Ratings
52
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 2.5
- Star in My HeartRated ★ 2.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 2.5
MRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Ordinary LoveRated ★ 5.0
Run, Jang MiRated ★ 1.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.0
On AirRated ★ 2.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0