Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
The RitualRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
RealRated ★ 0.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0