Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 2.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.0
AfterRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
The End of the StormRated ★ 5.0