Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Like CrazyRated ★ 3.0
ViceRated ★ 4.5
Free FireRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Dark TowerRated ★ 3.0
High-RiseRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
3:10 to YumaRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0