Movies
Ratings
74
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
WildRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0