Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5- Rolling Home with a BullRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0- The ScamRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0