Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
Before I FallRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 1.0- Bride of ChuckyRated ★ 1.0
Child's Play 3Rated ★ 1.0
Child's Play 2Rated ★ 1.0
Child's PlayRated ★ 1.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Love WreckedRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
OseamRated ★ 5.0