Titles you rated
Slam DunkRated ★ 5.0
Free!Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
Black Butler 2Rated ★ 2.5- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
- Black ButlerRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Drop Dead DivaRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
BOSSRated ★ 4.0
The Thorns of AliceRated ★ 2.0
LIAR GAMERated ★ 0.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
GalileoRated ★ 1.5
Legal HighRated ★ 5.0