Titles you rated
PlutoRated ★ 3.0- Magical Girl YamadaRated ★ 3.0
VivantRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 2.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.5
Apocalypse HotelRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Brave Bang Bravern!Rated ★ 3.0
The Decagon House MurdersRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 4.5- Nani ka Okashi Season 2Rated ★ 3.0
- Nani ka OkashiRated ★ 3.0