Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
OrangeRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Dog of FlandersRated ★ 3.5
Lovely ComplexRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5