Titles you rated
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Perfect WomanRated ★ 3.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Please Love The Useless MeRated ★ 2.5- プライドRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0- Operation Love SpecialsRated ★ 2.0
- Leave It to the Nurses SPRated ★ 3.0
ReLIFERated ★ 5.0- Hell Teacher NubeRated ★ 3.0
Ashita no NadjaRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 2.0
Shaman KingRated ★ 5.0- とっとこハム太郎Rated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0- Lovely ComplexRated ★ 5.0
Ace of the DiamondRated ★ 5.0