Movies
Ratings
372
Poor ThingsRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
8½Rated ★ 3.0
Indiscretion of an American WifeRated ★ 2.0
General Della RovereRated ★ 4.0- InnocenceRated ★ 5.0
Hula GirlsRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0- NagisaRated ★ 4.0
Band of OutsidersRated ★ 3.0
WeekendRated ★ 3.0
Love AffairRated ★ 5.0
Knife in the WaterRated ★ 3.0
I Catch a Terrible CatRated ★ 4.0
Same Old, Same OldRated ★ 3.0
That Hamilton WomanRated ★ 2.0
Air DollRated ★ 3.0
My DictatorRated ★ 4.0