Movies
Ratings
55
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0