Movies
Ratings
411
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0