Series
Ratings
32
Your Turn To KillRated ★ 1.5
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.5- おっさんずラブ SPRated ★ 5.0
Ossan's LoveRated ★ 4.5
Code Blue Season 3Rated ★ 3.0
Code Blue Season 2Rated ★ 3.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 2.5
- WATER BOYS2Rated ★ 3.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
- 今日からマ王! 第一章Rated ★ 2.0
WATER BOYSRated ★ 3.0
MoyashimonRated ★ 3.0
Touken Ranbu: HanamaruRated ★ 0.5- HERORated ★ 0.5
- Magic Kaito 1412Rated ★ 1.5
- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 1.5
One Punch ManRated ★ 0.5
ドクターX ~外科医・大門未知子~ スペシャルRated ★ 0.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5