Titles you rated
MasqueradeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5