Titles you rated
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
FlowersRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Last Action HeroRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0