Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.5
General's SonRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0