Movies
Ratings
312
HahahaRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 4.5
Friday the 13thRated ★ 1.5
The ChorusRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 2.5
Child's Play 3Rated ★ 0.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 0.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
The ScentRated ★ 1.0
My GirlRated ★ 1.5
Alien³Rated ★ 3.0