Movies
Ratings
717
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0