Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
I Am Not a RobotRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0