Movies
Ratings
252
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 2.0
AliensRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
The Whole Ten YardsRated ★ 4.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Death SentenceRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
The CondemnedRated ★ 3.0
The TournamentRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0