Titles you rated
ThirstRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 2.0
Sunset BoulevardRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0