Series
Ratings
16- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 1.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0