Series
Ratings
321
As You Stood ByRated ★ 3.0
FleabagRated ★ 4.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
FleabagRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 5.0
The Lazarus Project Season 2Rated ★ 2.0
The Lazarus Project Season 1Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 1.0
Final DraftRated ★ 3.0
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 5.0
Succession Season 2Rated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 5.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.5