Movies
Ratings
16
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 0.5