Movies
Ratings
159
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 2.0