Titles you rated
Heart to HeartRated ★ 4.5- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 4.5
Jang Hee BinRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.0
Operation ProposalRated ★ 3.0- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
MaskRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
A Korean OdysseyRated ★ 2.0
LiveRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The Great White TowerRated ★ 4.5